Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor? 

 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 3 gün içerisinde iade edilecek ürünün tüm fatura nüshaları ile birlikte fatura üzerindeki adrese gönderilmesi gerekmektedir. Ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla gönderilmelidir. Özel dikim olan tek kullanımlık abiye ürünlerde iade yoktur. Ürünler  bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz hediye çekiniz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır.

 

İade etme süresi kaç gündür?

 

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 3 gün olan bu süre içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz

 

Hangi ürünleri iade edemiyorum?

 

Abiye, gece kıyafetlerinde ve özel dikim ürünlerde iade yoktur.

 

İademi hangi isme ve adrese göndereceğim?

 

İsim: Aura Abaya Tekstil Sanayi ve Tic.A.ş

İade Adresi: Kazlıçeşme Mah.Asımkazangil Cad.No.38/B-O.15 Zeruj Port Avm Zeytinburnu - İstanbul Email: [email protected] Tel: 0507 965 5415

 

İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

 

İade talebiyle Aura Abaya Tekstil Sanayi ve Tic.A.ş gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları müşteriye aittir.

 

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

 

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra auraabaya.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır.

 

Elime ulaşan ürün için beden/numara değişimi yapabilir miyim?

 

Değiştirilmek istenen ürün stoklarımızda mevcut ise ürün değişim işlemi, iade ürün elimize ulaştıktan sonra yapılmaktadır.DEYİŞİM 3 GÜN İÇİNDE yapıla bılır

 

“Elime geçen ürün kusurlu”. Ne yapmam gerekiyor?

 

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın stoklarında bulunduğu takdirde, değişim yapılacak ve yeni ürün tarafınıza gönderilecektir. Ancak kampanyalarımızın stoklarla sınırlı olduğunu belirtmek isteriz.  stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. İade işlemleri detayı için. “Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?”

 

Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?

 

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.